HAKKIMIZDA

Karadağlar Grubu bir aile şirketi olarak 35 yılı aşkın bir süredir Kuşadası’nda faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 1985 yılında kurulmuş olup, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kuyumculuk ve döviz sektöründe köklü bir deneyime sahiptir. Kuşadası / Aydın merkezli bir şirket olarak bu bölgede ve çevresinde 2000 yılından sonra inşaat sektöründe de deneyim sahibi olduk. Kişisel hizmet ile yüksek performanslı bir işten beklediğiniz her şeyi temsil edebiliyoruz. Son yıllarda diğer iş alanlarını da kapsayacak şekilde genişledik. Referanslarımızın arasında konut kompleksinde kişiye özel çok aileli evler ile çeşitli değişken türler ve projeler yer almaktadır. Şirketimizin bugünkü portföyü geleneksel inşaat şirketlerinden, proje geliştirmelerine kadar uzanmaktadır. Bölgedeki inşaat hizmetleri ve gelişmeler için önde gelen şirketler gibi sürekli kendini yenileyebilen şirketlerden biriyiz. Ana temalarımızdan biride müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetidir. Şirketimizin bu şekilde gelişebilmesinin başlıca sebebi birçok insanın bizi tercih etmesi ve güvenmesi, dolayısıyla yaptığımız işlerden memnun kalarak bizi tavsiye etmesidir. İnşaat şirketimiz deneyim, genç fikirler ve çalışanlarımızın şirketimizle olan yakın bağları sayesinde büyümüştür. İyi işbirliği, adalet, eğitim ve ileriye dönük eğitim bizim için önemlidir. Bir inşaat şirketi ve proje geliştiricisi olarak Kuşadası’nda Türk misafirperverliği ile birlikte Avrupalı bir anlayışla hizmet veriyoruz. Mimarımız ile birlikte Türkiye’deki yeni evinizi tasarlayıp inşa edebiliriz. Ekibimiz İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşmaktadır, sorularınız veya yardımlarınız için her zaman hizmetinizdedir.

Vizyonumuz

Topmark İnşaat başladığı her projede kendisini yenileyip, geliştirerek hedefleri ile fark yaratarak, inşaat sektöründe öncü firma olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Gerçekleştirdiği tüm projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, çağdaş yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak.
Müşteri ihtiyaçlarına uygun projeler üretmek, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetler vermek.